Aktualne warsztaty

Witam serdecznie

Już od siedmiu lat dzielę się swoją wiedzą kulinarną z osobami, które są ciekawe nowych smaków i kuchni z różnych zakątków świata. Nie tylko uczę gotować - staram się przybliżać kulturę danego kraju dzieląc się ciekawostkami i wspomnieniami. 

Do zobaczenia na najbliższych warsztatach.


Kalendarz najbliższych wydarzeń

28 styczeń, wrocław
COOKINESS

Gorąca kuchnia brazylijska

Kolorowa, roztańczona i rozśpiewana Brazylia to nie tylko światowa stolica karnawału i egzotycznych plaż. Kraj ten kusi także – niesamowitymi i zupełnie odmiennymi od naszych – smakami i aromatami oraz wyglądem potraw. 

więcej


30 styczeń, Łódź
Book&cook

Gorąca kuchnia brazylijska  Już 30 stycznia będziecie mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w warsztatach poświęconych kuchni brazylijskiej. Będzie to gorąca uczta, której smaki na zawsze zapadną w Waszej pamięci i przeniosą Was do roztańczonej Brazylii.
więcej


3 luty, Łódź
Book&cook
Ameryka Południowa na talerzu

Zapraszamy na kulinarną przygodę ze smakami Peru, Argentyny i Brazylii. Wybrałam dla Was dania, które zachwyciły mnie w czasie, gdy mieszkałam w Brazylii, a Peru i Argentyna były niemal na wyciągnięcie ręki. Są aromatyczne i zaskakujące smakowo: intrygujące, ale i niezwykle smaczne.

więcej


23 marca, wrocław
cookiness
Ameryka Południowa na talerzu
Już niedługo dowiecie się, jak wyjątkowo i oryginalnie smakuje Ameryka Południowa. Zabiorę Was w niebywałą kulinarną przygodę ze smakami Peru, Argentyny i Brazylii.

więcej